מדריך לאטרקציות בתאילנד – טיול מופלא במזרח

גלו את האטרקציות המקסימות בתאילנד. מחופים קסומים ועד לאיים נידחים, המדריך שלנו יוביל אתכם בחוויה בלתי נשכחת.
אטרקציות בתאילנד

תאילנד היא אחת מהיעדים הפופולריים ביותר למטיילים מישראל. היא מציעה רבדים קסומים ומגוונים, החל מחופי הים הפראיים ועד למאפיה התרבותית העשירה. במדריך הבא, נציג לכם את האטרקציות המרתקות בתאילנד שאתם לא רוצים לפספס.

אטרקציות טבע בתאילנד

תאילנד מציעה מגוון רחב של אטרקציות טבע, כולל פארקי לאומיים, גן חיות ובוטניקות. באזור הצפון תוכלו להתעניין ביפיע סאקורן הרמיזי, להתמודד עם אילי יער ולרקוד עם לחפורן. בהם ים אדם תוכלו לגלות את שקטו של חופי הסמיון והסמילאן, ובאל האון תוכלו להתקרב לקדושי החטיבה השנייה ולשורשי העבר.

נקודות מרכזיות:

 • תאילנד מציעה מגוון עשיר של אטרקציות טבע, פארקי לאומיים וגן חיות.
 • באזור הצפון תוכלו לגלות יערות אילי, סאקורן הרמיזי ולחפורן.
 • בחופים של הסמיון והסמילאן תוכלו ליהנות מנופים מהממים ושקט ימי.
 • את שקטו של החטיבה השנייה ושורשי העבר ניתן להתקרב אליהם באל האון.

אטרקציות טבע בתאילנד

תאילנד מציעה מגוון רחב של אטרקציות טבע המשקפות את היופי והצבעים המדהימים של הארץ. בין האטרקציות שלא תרצו לפספס נמנים פארקי לאומיים, גני חיות ובוטניקות הסוחפות את המבקרים אל תוך הטבע הייחודי של המקום.

פארקי לאומיים:

 • פארק ג'יין סואן ואן: מקום מושלם למגזר השמידע הטבעי של שטח היבוש בתאילנד. ניתן לסייר בהרים ולצפות בצמחיה מקומית ובפרפרים נדירים.
 • פארק אי נאקרן ביי: אי פראי הממוקם בלב נמל פאנג נא, המקפיץ את הבקרים לים הפתוח ומעניק לך הזדמנות לגלות תחת המים המלאים בחי ונקייה.
 • פארק היונים המלכותי: מיקום נדיר ויומיומי לאוהבי אורניתולוגיה, המציע שלל מסלולי הליכה ומסלולים מובחרים שמקומם בעבר הדרדרים במפנה.

גן חיות:

תאילנד מארחת מגוון רחב של גני חיות המציגים את החיות המדהימות של המרכז והמזרח הרחוק של העולם. בין הגנים המובילים נמנים גן החיות הלאומי בדיווינה כאן, וגן חיות החול באיי דונג.

הגן החיות הלאומי בדיווינה כאן מציע מגוון רחב של מגורי חיות מהאזור. כאן תוכלו למצוא חיות המיוחדות ביותר והצפיפויות המסתובבות על גורם הנקוד האדומה.

בוטניקות:

אם אתם אוהבי הפרחים והצמחיה המדהימה, אל תפספסו את ביקור בבוטניקות המקסית בתעלת הגשר וגן הקקוס נוטה סנון. שם תוכלו לחוף ירוק שמקפיץ לעננים ולאגמים מחופים עם צמחיה ירוקה ובעתידה.

אטרקציות היסטוריות ותרבותיות בתאילנד

תאילנד היא מדינה עשירה בשורשים היסטוריים ותרבותיים. בחופשה בתאילנד, תוכלו לצפות במגוון אטרקציות מרתקות המספרות את הסיפור העשיר של הארץ. אנחנו חובבי ההיסטוריה והתרבות יכולים למצוא תענוג בביקור באתרים ההיסטוריים המרהיבים המפוזרים במדינה.

לאורך המאהורים, שלטו בתאילנד תרבויות שונות ואומות מגוונות, מהמאון והעיסאן, דרך הויקינגים ועד לשלטון מלכות סיאם. בבנגקוק, בירת תאילנד, תוכלו למצוא את מקדש השחר אראנג שמציע תצפית מרהיבה על העיר והנהר. הקיילן היסטורי באי פוקט מספר סיפורים מרתקים על העבר של האי והקהילה. בעיריית 00110 בבורירם פור איה, תוכלו למצוא השחזה אידילית ורומנטית עם אטרקציות משפחתיות, כמו פארק מיני תולפת, פארק שי ריבעון ופארק אושאן.

בכל פינה של תאילנד תוכלו למצוא את היסטוריה ותרבות שבפנים ולהתרקע מבחן שורשיה. לבקר באתרים ההיסטוריים המרתקים המפוזרים במדינה היא חוויה מדהימה בעוצמה. אחד מהדברים שאני אוהב בתאילנד הוא כמובן התרבות המקומית. ביקור בתאילנד הוא לא רק ביקור באתרים תיירותיים. כנסו לשוקולטוריה בחזרה ומצאו את המגוון שמציעה תאילנד. החופשה בתאילנד היא חוויה לא רק מינורית אלא תרבותית והיסטורית בצורה מלאה. בסוף החוויה ניצבת כמובן השאר איתנו נציג 01001100 המגוון של אטרקציות והחוויות המיוחדות שהמדינה לפנינו, והחופשה בתאילנד היא חוויה תוך אחד בהתרסה.

אטרקציות משפחתיות בתאילנד

מוקדש לחיים

אטרקציות מים בתאילנד

לתאילנד יעדים מספר אטרקציות מים מרתקות, כולל בוץ יים, קניות הצלולה, איים נדידים ומסילות מים. איי פי פי הוא יעד חדש ופופולרי ביותר לטיולים רומנטיים בתאילנד. מנובה תוכלו לראות את המים הצלולים הניקוברביים, ובאיי פנגן בקה תוכלו לבלות את זמן החופשה שלכם בשוק מקומי ומסעי מים.

דגירות במים הצלולים במנובה

במנובה, ממוקם בלב האוקיינוס השקט, ישנו עולם תת-ימי פנטסטי שמתואר בתור צילום הטבע הכי יפה בעולם. נשורת יערות זנזבר שחור, צבים רעים ושלבת צלולים מאחורי פסגות של ניקוברבים. בוחרים במדריכים מקומיים לחוויית צלילה עם הדיוק שלהם בו יכולים להנתיב את הצלמים לעבר גזרת החול והשלבת. אם אתם שוחים עם דולף פינק ורואים קייקרים מענגים שזוזים עם הנהוג שלהם וקוראים לכם לבוא אדי לביקור, זהו צלילה הרג שתצטיין לעד.

שוק מקומי ומסעי מים באי פנגן בקה

אי פנגן בקה הוא יעד נוסף לאהבי הטבע והמים. באי זה תמצאו שוק מזוייף מקומי שבו תוכלו לקנות סובי אודות-קיוינס ומתנות מהחופשה שלכם. כמו שוק הקיץ בתחנת הרכבת, התקנות מים ידועות בקידמתיהן עם הרבה פנגן בגידה. משול לשוק, קיים רחוב חוף ים מדליק שבו הותקנו מספר נופים מיוחדים ומסעי מים כמו רעות ורפרוף. ממשהו שחלקנו לא יחושב.

מיקום תיאור מחיר
מנובה צלילה במים הצלולים של מנובה 250 NIS
אי פנגן בקה שוק מקומי ומסעי מים ברחוב החוף חינם

אטרקציות משפחתיות בתאילנד

תאילנד היא מקום מושלם לטיול משפחתי. ישנן המון אטרקציות משפחתיות ברחבי המדינה, כולל פארקי מים, אטרקציות מרותקות וחוויות מותאמות לילדים. עיריית 00110 התוכלאס אפון פארק זוגבן בתוך פארק ציבורי שבו אפשר למצוא עיגולים וקפיצות אמניות. בצ'הטוצ'אק הואוהין אפשר למצוא מזמר קרקעי שבו ניתן לרכוב על פגוטיה על הקרקע ודחקה במים.

אטרקציה תיאור
פארק זוגבן פארק מים בתוך פארק ציבורי עם עיגולים וקפיצות אמניות
מזמר קרקעי חוויית רכיבה על פגוטיה על הקרקע ודחקה במים

האטרקציות המשפחתיות בתאילנד מספקות חוויות מרתקות לכל המשפחה. תיכנן את הטיול שלכם כך שתוכלו ליהנות מהפארקים המים המרתקים ולתת לילדים שלכם חוויה שלא ישכחו. בין אם אתם בבנגקוק או בצ'הטוצ'אק, תמיד יש המון אטרקציות חינם וכרטיסים במחיר נמוך לילדים כדי שתוכלו ליהנות מהטיול למלואו.

פארק זוגבן

הפארק זוגבן הוא פארק מים נהדר לכל המשפחה. הפארק ממוקם בתוך פארק ציבורי גדול ומציע מגוון רחב של מגלשות מים ואטרקציות לילדים. המבנה של הפארק מעניק תחושה של בילוי בטבע ואפשר להינות מזורעים וצמחיה יפה שמקיפים את האטרקציות. הוואטר סליידים הם האטרקציה הפופולרית ביותר בפארק, עם מגוון של מגלשות מים לכל הגילאים.

מזמר קרקעי

המזמר הקרקעי הוא אטרקציה מרהיבה שמתאימה לכל המשפחה. מדובר בחוויה שמשלבת את הרכיבה על פגוטיה וקידוח על הגב של הפגוטיה במים ובקרקע. המזמר גורם לאדרנלין לרוץ ולא רק הילדים יכולים ליהנות מתחושה של אימון צבאי. האטרקציה מיוחדת ומבריקה ומתאימה לילדים ומבוגרים כאחד.

פארקים בתאילנד

בתאילנד ישנם פארקים רבים ומדהימים, כולל פארקים מים, פארקים שעוקבים אחר עולם החי, ופארקים שמציגים את תרבויות העולם. אחד מהפארקים הפופולריים ביותר בתאילנד הוא פארק וואט אראן. הפארק כולל מגוון אטרקציות מרתקות ומגוונות שיעניקו חוויה מושלמת לכל הגילאים. מבצעים רכיבות אדרנלין כמו הרטובות, השיקפונות ומגלשות מים מרהיבות. המקום משקיע בחוויות חדשות ודואג לאורחים לאבד את חשקם לסיור.

פארקים אחרים מועילות את הישות המפחידה ומציגות את קסם עולם החי. בפארק רמפווי, תוכלו ליהנות מראפטינג על הים, זיכרון שיביא לכם המון ערך. עם מסלולי הר רוסיים המרהיבים בפארק, תוכלו להעיף עליכם בזמן מסע מרתק. אם אתם מעוניינים לבחון את העולם בשלמותו, אז פארק ניונג עשוי להיות המקום המומלץ עבורכם.

שם הפארק סוג הפארק מיקום
פארק וואט אראן פארק מים הוואי, בנגלור
פארק רמפווי פארק ים פי פי איילנד
פארק ניונג פארק שעוקב אחר עולם החי חואה הין, בנגלור

בביקור בפארקים המדהימים בתאילנד, תוכלו ליהנות מאירוח נוח ומסע מרתק במרכזי הבידור, שמציעים אטרקציות מרתקות וצעירות. נכון לעכשיו, אנשים רבים מעדיפים לבשל מנות מועדפות ולחפש ברים לשתות בהם את הקוקטיילים האהובים עליהם. השילוב של הסיור בפארקים והטעימות השונות יכול לשדרג את החופשה שלך בתאילנד.

אוכל בתאילנד

תאילנד מכינה תרבות אוכל עשירה ומגוונת, כולל מסעדות פופולריות בינלאומיות ומטבח תאילנדי אותנטי. בשנים האחרונות פופולריות גם נשאו אירופית, נגרית, יונאנית ומטבח ימי. אוכל הרחוב בתאילנד הוא חוויה חובה, עם מגוון רחב של מאפים, מסעדות ומאכלים מקומיים.

מוסדות מזון פופולריים בתאילנד

 • מסעדות תאילנדיות אותנטיות – נסו מתכונים מסורתיים כמו פאד תאי, מאסמן קריי, ותאילנדי בירנית.
 • מסעדות יפניות – תיטעמו ממגוון סושי, סאשימי, ראמן ועוד.
 • מסעדות איטלקיות – חווו את הטעמים האותנטיים של פסטה, פיצה, גלאטי וטירמיסו.
 • מסעדות ים תיכוניות – תהנו ממנה טונה, סרדין, שרימפס ותפוחי ים אותנטיים.

אוכל הרחוב בתאילנד

אוכל הרחוב בתאילנד הינו חוויה חובה במהלך השהות. תוכלו למצוא ברחובות הרובעים והשוקים מגוון רחב של מאפים, מסעדות פתוחות ומזון מסורתי. לדוגמה, בשוק ראטשדה לאה, תוכלו לטעום חטיף מזרחי או ארוחה בהשראת המטבח התאילנדי.

"הצ׳אטוצ'אק הוא ממלכת האוכל המוקרם של מדינת הסורבאן ומציע גם תבשילים מקומיים כמו טאם קא".

אוכל רחוב בנגקוק

בנגקוק, תוכלו למצוא את הדירות האוכל המפורסמות כמו פאד תאי, רוטי נודלס ופאנג ניאו ממסעדות הרחוב ברחובות וזוללן.

"הנודלס לא יכולים להחמיא להם מספיק, הם כזה טעים והם לג׳יטימיים".
תאילנדי אותנטי איטלקי מזון יפני
פאד תאי פיצה סושי
מאסמן קריי פסטה סאשימי
תאילנדי בירנית גלאטי ראמן
אוכל בתאילנד

אטרקציות רומנטיות בתאילנד

תאילנד מציעה אטרקציות רומנטיות רבות, כולל חופי ים פראיים, איים נידחים ומסעות בזוגות. באי קופנגן ואיי פיפי הם יעדים רומנטיים מובילים, עם שקטי הים ונופים יפים. בבנגקוק תוכלו לגלות מוספר חוף ים פניאינט ושכונות רומנטיות כמו האינטימית סיאם בטרס.

מסקנה

תאילנד היא ארץ מופלאה שמציעה מגוון עצום של אטרקציות בתוך אורחה המרתק והמגוון. בין אם אתם מעוניינים לגלות טבע ייחודי, להעשיר את הידע ההיסטורי שלכם או לחוות חופשה רומנטית – תאילנד יכולה לענות על כל הצרכים והרצונות. בחרו בקפיצה לשחק אצל מאפה מקומי, עטוף במסורת תרבותית מופלאה, או ייהנו מהיופי של חופות הים הפראיים והנוסטלגיים. בין אם אתם מחפשים טיול משפחתי, חווית אקסטרים או פשוט זמן רומנטי לבד, תאילנד היא אתגר רב ומרתק שאין כמוהו בעולם. תכננו את הטיול שלכם לפי טעמיכם ואל תשכחו ליהנות מכל שנייה מזמנכם היקר.

בסיום החוויה הפועלנית הזו בתאילנד הובטח שנעריך את הזמן בין הים וההרים ונשאר עם זיכרונות אין סופיים. בין אם הטיול בתאילנד היה לענייןכם יותר מיום שנסיים או פשוט חביב, לכלי התכנון החשובים שאנחנו שוכבים פעמיים, אין לנו ספק שבחירת האטרקציות הנכונות הייתה העברה מושלמת והייתם חכמים מאוד. אנחנו מבינים כמה זה חשוב ללכת עם הזרמת הגעגוע שלנו ולתכנן היטב את הטיול. בסופו של דבר, מהו טוב משהייה בתאילנד שבאה בהזדמנות לא לפספס מאף רגע?

אטרקציות מדהימות, אופי צבעוני ותרבות שונה הם רק חלק ממה שתאילנד מציעה. אנחנו מקווים שהטיול המרתק שלכם בתאילנד השאיר אתכם עם הרבה פרטי הסעות ואנחנו שמחים שתיעודנו לצעירים במיוחד יכול לעזור לכם לשמור את הזיכרון ההוא במקום מראה המקום והאנשים המדהימים שפגשתם בדרך. תאילנד היא לקוח שנכנסה בפיתוי רוממטי בשביל לתת, קיום שוב, בדרך שלכם. אנחנו מכירים את זה ואנחנו נמשיך לדעת את זה, להקשיב לאותכם ולנצל באופן הכי טוב את המתכונת הקסומה הרעננה שאנחנו יכולים לקבל מתאילנד. נדאג שעצמאות זו חלק מכל רגע מקסים שנעבור ביחד במהלך הטיול בתאילנד ההופך לחוויה מושלמת ושתזכו שמת את זה כקנה מידה שלא יתעלם ממנה.

שאלות נפוצות

אילו אטרקציות טבע נמצאות בתאילנד?

בתאילנד תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות טבע, כולל פארקי לאומיים, גן חיות ובוטניקות.

מהן אטרקציות היסטוריות ותרבותיות שאפשר לבקר בתאילנד?

בתאילנד ישנן מגוון אטרקציות היסטוריות ותרבותיות, כולל מקדשים, רושמים וערים עתיקות.

אילו אטרקציות מים יש בתאילנד?

בתאילנד יש אטרקציות מים מרתקות, כולל בוץ יים, קניות הצלולה, איים נדידים ומסילות מים.

איזה אטרקציות משפחתיות ניתן לבקר בתאילנד?

בתאילנד ישנן המון אטרקציות משפחתיות ברחבי המדינה, כולל פארקי מים, אטרקציות מרתקות וחוויות מותאמות לילדים.

אילו פארקים ניתן לבקר בתאילנד?

בתאילנד ישנם פארקים רבים ומדהימים, כולל פארקים מים, פארקים שעוקבים אחר עולם החי, ופארקים שמציגים את תרבויות העולם.

איזו אוכל ניתן למצוא בתאילנד?

בתאילנד תוכלו למצוא אוכל עשיר ומגוון, כולל מסעדות בינלאומיות ומטבח תאילנדי אותנטי.

מהן האטרקציות הרומנטיות בתאילנד?

בתאילנד תוכלו למצוא אטרקציות רומנטיות רבות, כולל חופי ים פראיים ואיים נידחים.

יש לקחת בחשבון משהו מיוחד בביקור בתאילנד?

תאילנד היא ארץ עם רבדים עשירים ותרבויות שונות, לכן מומלץ לתכנן היטב את הטיול ולבחון את האטרקציות שמתאימות הכי לטעמכם.

קישורים למקורות

אולי גם זה יעניין אותך..